Jak pokazują statystyki, zdrada małżonków to rzecz powszechna w naszym społeczeństwie, jest ona także jednym z głównych przyczyn rozstań i rozwodów. Wiele osób zauważając niepokojące objawy u swojego partnera zastanawia się, w jaki sposób ma potwierdzić lub wykluczyć swoje obawy. Sposobów na to jest kilka, a jednym z popularniejszych w ostatnim czasie i dających dużą skuteczność jest wynajęcie testera wierności.

Kim jest tester wierności

Za testera wierności uważa się osobę zaangażowaną do tego, żeby sprawdzić, jak partner zleceniodawcy będzie reagował na pojawiającą się możliwość zdrady. Przeważnie będzie to osoba atrakcyjna pod względem fizycznym, która pojawi się w otoczeniu sprawdzanej osoby i będzie stwarzała okazję do nawiązania bliższej znajomości. Przed rozpoczęciem uwodzenia testerzy starają się pozyskać jak najwięcej informacji o sprawdzanych osobach, ich zainteresowaniach, upodobaniach i sposobach spędzania wolnego czasu. Pozwoli to na odpowiednie zaaranżowanie przypadkowego spotkania, a później na kontynuację znajomości. Ważne jest to, że testerzy nie powinni sami składać propozycji, a czekać na to, co zrobi druga strona. Oraz oczywiście wszystko dokładnie dokumentować, bo przecież właśnie taki cel ma pozyskiwanie dowodów niewierności przez nich realizowane.

Kto decyduje się na takie usługi

Na pozyskiwanie dowodów niewierności przy pomocy testerów decydują się bardzo różne osoby. Często ma to miejsce przed zawarciem związku małżeńskiego, szczególnie jeśli jedno z narzeczonych ma podejrzenia co do silnej woli drugiej strony. Jeśli bowiem ktoś jest podatny na flirty, a tym bardziej jeśli sam wychodzi z propozycjami, to lepiej odwołać wesele, niż później przechodzić przez bolesne sprawy rozwodowe. Kolejną często korzystająca z takich usług grupą są małżonkowie o dłuższym stażu. Jeśli w takich związkach pojawiają się jakieś kryzysy, to jeden z partnerów może chcieć zweryfikować drugą stronę lub pozyskać dowody niewierności. Jeśli materiał dowodowy będzie wskazywał na to, że ktoś rzeczywiście chciał zdradzić, to w takich przypadkach znacznie łatwiej jest uzyskać rozwód z orzeczeniem winy. Oczywiście decydując się na taką usługę trzeba się liczyć z pewnymi kosztami. Obecnie wynajęcie testera wierności to wydatek od dwóch do nawet kilku tysięcy złotych, zależnie od stopnia skomplikowania zlecenia.

Jak wygląda testowanie wierności małżonka

Firmy zajmujące się usługami testowania wierności na początku zbierają szczegółowe informacje o osobie, która będzie sprawdzana. Następnie dobierana jest odpowiednia osoba o nienagannej aparycji, nierzadko jest to model lub modelka, po czym aranżowane jest spotkanie. Często wymaga to sporej ilości czasu i podejmowania nietypowych kroków, gdyż wszystko musi wyglądać na jak najbardziej naturalne i przypadkowe. Każdy z testerów jest zobowiązany do nienachalnego działania, nie wolno mu też nawiązać intymnych relacji ze sprawdzaną osobą. Pozyskiwanie dowodów niewierności tą metodą wymaga oczywiście odpowiedniego udokumentowania tego, co robił niewierny małżonek, dlatego też wszystkie rozmowy i spotkania są rejestrowane i raportowane.